Home

DHOMA PLAZHI ne SPILLE

Dhoma plazhi ne Spille. 1,160 likes. Just For Fu Dhoma Plazhi Ne Spille Parajsa - The family-friendly Dhoma Plazhi Ne Spille Parajsa is set just 10 minutes' walk from Xhamia e Spilles. The property comprises 8 rooms Dhoma plazhi ne Spille. 1.1K likes. Just For Fun. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page Dhoma plazhi ne spille for summer holidays with the cheapest prices. You will find daily rent and beach room and dhoma plazhi ne spille dhoma plazhi me qera ne spille kerkoj dhoma plazhi ne spille cmimet e dhomat plazhit edhe hotelevet ne spille dhoma me plazhi ne spille hyrjedhedhomaplazhinespille dhoma plazhi ne spille dhoma plazhi ne spille njoftime turizm

Dhoma plazhi ne Spille - Home Faceboo

Dhoma Plazhi Spille is on Facebook. Join Facebook to connect with Dhoma Plazhi Spille and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected Shtepi plazhi ne spille per pushime verore si dhe ne sezone te ndryshme.Do te gjeni shtepi plazhi ne spille shtepiplazhinespille. NJOFTIMEFALAS. Apartament plazhi qera ditore .apartamenti ka 2 dhoma 1 banjo imobiluar komod kondicioner ashensor... 24/02/2021 18:19... Lexo detajet.. 3,500 Leke Dhoma Plazhi Spille-Rreth greth, Kavajë. 1,603 likes · 9 were here. Info nr Albania 00355686262894 Jemi 800 metra larg bregdetit. Nje ndertese e vecant larg remujes dhe ambientit te ndotur Na kontaktoni. Adresa: Spille, Kavaje Vetem 14 km nga kthesa e Spillese Telefon: +355 69 20 74 600 E-mail: hotelalbatros.spille@gmail.co

°HOTEL DHOMA PLAZHI NE SPILLE PARAJSA SPILLE (Albania

 1. Dhoma Plazhi Spille-Rreth greth July 31, 2017 · Per te gjithë ata që më korkojn informacione në Messenger: Dhoma plazhi 30 metra katrorë, maksimumi 5 persona, ambient unik, 25 mi leke nata, me guzhinë bajo dhe parkim privat, jemi 800 metra larg bregdetit
 2. Dhoma Plazhi PARAJSA Spille on Tripadvisor! 4 Bedrooms, 4 bathrooms and
 3. DHOMA PLAZHI ne SPILLE PARAJSA, Spille - Reserva amb el millor preu garantit! A Booking.com t'esperen 7 comentaris i 16 fotos
 4. Dhoma Plazhi Spille-Rreth greth . Dhoma plazhi me qera xhdo vit nga data 25-maj deri 15_shtator Spille_Kavaje_Albania Camere estive in affitto dal 25-05 al 15-09 Summer rooms for rent from May 25 until September 15 (#Spille_Kavaje_Albania) Info Albania 0035568626289

Kleida's Spille Beach House. 76 likes · 2 talking about this · 2 were here. Shtëpi plazhi në Spille, e ndarë në dy dhoma gjumi dhe ambient ndjenje e gatimi, ndodhet në qendër të fshatit në një.. Dhoma plazhi ksamil, Sarande Vlorë, Albania. 3,984 likes. Dhoma me qera Shehu

Dhoma Plazhi Ne Spille - Touris

Durres Dhoma Plazhi, Durrësi, Durrës, Albania. 674 likes · 2 talking about this · 29 were here. Shtepia ndodhet vetem 40 sekonda larg plazhit ne kembe Hotele Plazhi ne shqiperi. QYTETI ose EMRI i HOTELIT. Check-In. Checkout. Shezllone cadra falas ne pishine dhe plazh Kasaforte me pagese Mini-Frigorifer (bosh) Pingpong Dhoma ku ndalohet duhan Hotele shqiptare and hotels with relaxing facilities, hotel me ore ne tirane apartamente me qera ditore ne tirane hotele shqiptare mobileri te perdorura dhoma plazhi ne shengjin hotele ne spille kavaje dhoma ditore tirane hotel te 21 dhjetori tirane apartament apartment hotel ne shkoder 15 euro nata dhome plazhi apartment motel ne elbasan albanian hotels lista e hoteleve ne tirane dhoma plazhi. Looking for Dhoma Plazhi Ne Spille Parajsa? Compare reviews and find deals on hotels in with Skyscanner Hotels. We value your privacy To give you a personalised experience we (and the third parties we work with) collect info about how and when you use Skyscanner. It means we can remember your details, show ads.

Dhoma Plazhi Spille-Rreth greth. 6.2K views · August 1, 2018. 0:54. C`far Mrekullie. Dhoma Plazhi Spille-Rreth greth. 2.3K views · July 5, 2017. Related Pages See All. Apartamente me qera ne Durres - Plazhi Iliria. Dhoma Plazhi Ne Spille Parajsa - Сімейний Готель Dhoma Plazhi Ne Spille Parajsa розташований лише за 10 хвилин ходьби від Xhamia e Spilles. Готель складається з 8 кімнат Dhoma plazhi ne himare con servizi di qualità e hotel con servizi rilassanti. Qui troverai hotel a Tirana oltre che gratuiti mobileri te perdorura hotele ne spille kavaje dhoma plazhi ne livadh himare hotel ne sarande motel ne elbasan hotele te lira ne korce dhoma plazhi bunec hotele ne golem durres hotele 15 mij lek nata dhoma plazhi ne himare dhoma plazhi ksamil histori tradhetie familjare. Ο Dhoma Plazhi Spille είναι στο Facebook. Γραφτείτε στο Facebook για να συνδεθείτε με τον Dhoma Plazhi Spille και άλλα άτομα που ίσως γνωρίζετε. Το.. Dhoma plazhi me qera ne spille and hotels with relaxing facilities, hotele dhe shtepi pushimi hotele shqiptare hotel te 21 dhjetori tirane dhoma plazhi ne livadh himare shtepi me qera ne sarande hotele ne ksamil albanian hotels motele ne autostraden tirane durres hotele ne golem durres hotele 15 mij lek nata dhoma plazhi borsh arseni hotel ne tirane afer aeroportit dhoma plazhi ne jal hotels.

See more of Dhoma Plazhi Spille-Rreth greth on Facebook. Log In. Forgot account? or. Create New Account. Not Now. Related Pages. Plazhi i Spilles. Beach. Apartamente me qera ne Durres - Plazhi Iliria. Motel. Hotel qetesia spille. Hotel. Spille plazh , Beach. Website Hotele ne spille albania and hotels with relaxing facilities, motele te lira ne tirane apartamente me qera ditore ne tirane mobileri te perdorura dhoma ditore tirane hotel te 21 dhjetori tirane dhoma plazhi ne livadh himare shtepi me qera ne sarande hotel ne sarande apartament apartment hotele ne ksamil dhome plazhi apartment camping lin hotel lista e hoteleve ne tirane hotele te lira ne korce. Hotele ne spille albania si dhe hotele apo apartamente me qera ditore apartamente me qera ditore ne tirane dhoma plazhi ne livadh himare hotel ne sarande apartament apartment dhome plazhi apartment lista e hoteleve ne tirane hotele te lira ne korce dhoma plazhi vlore vila bel ami suita hotel hotel hotele te lire ne tirane apartament ne.

Dhoma plazhi ksamil - Home | Facebook

Hotele ne spille kavaje and hotels with relaxing facilities, motele te lira ne tirane mobileri te perdorura hotele ne spille kavaje dhoma ditore tirane hotele shqiptare hotel te 21 dhjetori tirane PUSHIME NE SARANDE CMIMET E HOTELI JB apartament apartment motel ne elbasan dhoma plazhi ne borsh travazol krem perdorimi albanian hotels hotele te lira ne korce motele ne autostraden tirane durres. Booking kamar DHOMA PLAZHI ne SPILLE PARAJSA, Kavajës sekarang. Dapatkan diskon promo paling murah, fasilitas, lihat peta terdekat & review penginapan di tiket.co Dhoma Plazhi Spille-Rreth greth. Beach Resort. Ku shkojn taksat tona qe ne 7 vite pushtet kan fituar cdo sezon nga 400-500 milion leke te vjetra nga bizneset qe jan ne spille Dhe Nuk esht shpenzuar sikur 10% e taksave ne vit qe fiton shteti Dhe e bukura esht qe shkojn me keto para... More. December 15,. Dhoma plazhi kune con servizi di qualità e hotel con servizi rilassanti. Qui troverai hotel a Tirana oltre che gratuiti mobileri te perdorura dhoma plazhi ne shengjin hotele ne spille kavaje hotel ne sarande hotele ne ksamil dhoma plazhi ne borsh travazol krem perdorimi dhoma plazhi vlore vila hotele ne golem durres dhoma plazhi ne himare dhoma plazhi borsh arseni brilant shengjin hotel dhoma. Dhoma Plazhi, Spille. ८५ जनाले मन पराउनुभयो. विज्ञापन/बजारिकर

°HOTEL DHOMA PLAZHI SPILLE (Albania) - da € 33 HOTELMI

Dhoma Plazhi is on Facebook. Join Facebook to connect with Dhoma Plazhi and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the.. Shtepi me qera ne sarande and hotels with relaxing facilities, motele te lira ne tirane hotele shqiptare mobileri te perdorura dhoma plazhi ne shengjin hotele ne spille kavaje dhoma ditore tirane dhoma plazhi ne livadh himare shtepi me qera ne sarande PUSHIME NE SARANDE CMIMET E HOTELI JB motel me ore ne tirane motel ne elbasan lista e hoteleve ne tirane dhoma plazhi dhermi dhoma plazhi vlore. Dhoma plazhi me qera - Kujtim Tare Sarande. Vetem 30 m nga deti. Parkim i garantuar. Dhoma komode te kompletuara. Tel. +355 683268173 & +355 85225061 & +355.

°HOTEL DHOMA PLAZHI SPILLE (Albania) - from US$ 41 BOOKE

 1. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhoma plazhi ne spille, kategori Dhoma, ose vendndodhje Durrës, MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme
 2. Dhoma Plazhi è su Facebook. Iscriviti a Facebook per connetterti con Dhoma Plazhi e altre persone che potresti conoscere. Grazie a Facebook puoi..
 3. Plazhi Spille is on Facebook. Join Facebook to connect with Plazhi Spille and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected
 4. Dhoma Plazhi ne Durres. 12 EUR / dit ë. 10 Gush 13:34 vile me qera Dhoma plazh ne divjake Kondicioner Dhoma plazhi Hyrje me qera dhome plazhi Dollap Hamallaj 1+1 dhoma plazhi ne spille femra ne tirane Gazoniere Pune shpi me qera Shtepi me qera 1+1 Mundesi nderrimi.
 5. Shtepi ne shitje ne tiran
 6. Dhoma plazhi te reja Pogradec. 50 m , buze liqenit. Apartment Hyrje Karrige Dhoma ne pogradec apartamente Dhoma me qera shtepi me qera Shtepi pushimi qera Garsonere Spille me qera Shtepi Shtepi me qira dhome e guzhine. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek llogaritë

Dhoma Me Qera Per Plazh Ne Spille - Turize

Dhoma plazhi durres - Home | Facebook

Dhoma Plazhi është në Facebook. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Dhoma Plazhi dhe të tjerët që mund t'i njihni. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më të lidhur Welcome to the beach Spille. One of the very first beaches in the region Tiranë, when travelling from the south part of the country towards the north,.. Objekti eshte 4 katesh dhe apartamenti eshte ne katin e 3-te. Rruga deri ne objekt e asfaltuar. Objekti ndodhet 100 m nga majtas rruges kryesore te fshatit Spille. I rrethuar nga supermarkete dhe sherbime. Periudha e sezonit veror ----- Cmimi: Euro/Nata 1 Qershor - 30 Qershor ----- 15 Euro/Nat

Apartamente me qera Durres - plazhi Iliria, Dures, Durrës, Albania. Mi piace: 1989 · 1 persona ne parla. Garzoniere 32 m2 , dhe nje apartament 1+1,42 m2.. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dhoma Plazhi , kategori , ose vendndodhje , MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të. Real-News, Iperbimbo, Dhoma plazhi ne ksamil, Ti je Jeta per Mua, Feride Beni affet Më Fal , Informohu, Barna popullore, Primi Mesi, Shiko Seriale me titra shqip, Rrëfim nga Bodrumi Alsat M, IBebe - Baby Store, Modal Bimbi - Lettini per Bambini, BabyChic Store, Il Mondo Del Bambino, Io Bimbo, Io Bimbo (Taranto), Io Bimbo, Baci e coccole. Dhoma Plazhi Spille-Rreth greth, Kavajë. 1,591 likes · 1 talking about this · 9 were here. Info nr Albania 00355686262894 Jemi 800 metra larg..

Apartament Dhome Plazhi Ne Spille - Turize

Plazhi i Gjeneralit është ende ne zhvillim e sipër për sa i përket shërbimeve dhe infrastrukturës turistike, por pushuesit i gëzohen bukurive te natyrës dhe pastërtisë qe është e vështirë ta gjesh ne disa plazhe te tjera. Plazhi ndodhet në një distance prej rreth 30 km nga qyteti i Durrësit dhe ka një gjatësi prej 400 metrash Dhoma plazhi dhermi and hotels with relaxing facilities, motele te lira ne tirane hotel me ore ne tirane hotele ne spille kavaje mobileri te perdorura dhoma ditore tirane hotel te 21 dhjetori tirane hotele shqiptare motel me ore ne tirane PUSHIME NE SARANDE CMIMET E HOTELI JB apartament apartment hotel ne shkoder 15 euro nata hotele ne ksamil motel ne elbasan lista e hoteleve ne tirane.

Villa Mare, Spille, Albania - Beach Vacations Forum

 1. Rreth 270 ditë me diell shënohen në kalendar dhe pjesa më e madhe e tyre i takojnë periudhës pranverë-vjeshtë, duke shënuar temperaturat më të larta gjatë periudhës korrik-gusht. Vija bregdetare e plazheve të Kavajës, fillon që nga plazhi i Golemit, për të vazhduar me Malin e Robit, Qerretin, Karpënin, e deri në Spille
 2. Plazhi (4000 m2): 2000 m2 hapësirë rëre ku jane të vendosura 112 cadra dhe 224 shezllone . Plazhi është i pastër dhe i mirëmbajtur me të gjitha sinjalistikat e nevojshme. 120 m2 Beach-Bar/fastfood/dhoma zhveshje/hapësirë rekreative për fëmijët/banjot+dushet dhe verandë 300 m2
 3. Kjo faqe ofron nje perzgjedhje hotelesh plazhi ne Shqiperi me pershkrimet dhe cmimet perkatese. Faqja lider per akomodimet ne Shqiperi ofron rezervim te menjehershem dhe pagese te sigurte me karte kredit
 4. Apartamente me qera Durres - plazhi Iliria, Dures, Durrës, Albania. 1,991 likes · 1 talking about this. Garzoniere 32 m2 , dhe nje apartament 1+1,42 m2 ,..
 5. Ksamil Dhoma Plazhi is on Facebook. Join Facebook to connect with Ksamil Dhoma Plazhi and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected
 6. Feb 6, 2017 - Explore Shtepia Jone's board ALBEST.AL on Pinterest. See more ideas about quotes about new year, kid bathroom decor, kids bathroom design
 7. Dhoma Plazhi NE Ksamil on Facebookissa. Liity Facebookiin ja pidä yhteyttä käyttäjän Dhoma Plazhi NE Ksamil ja muiden tuttujesi kanssa. Facebook antaa..
Dhoma plazhi dhe garsonier ne Himare!!

Dhoma Plazhi Spille Faceboo

Residence Panorama, ndodhet ne plazhin è Spillese , superstrada KAVAJE- ROGOZHINE . Cdo dhome eshte e pajisur me guzhine, me banjo me te gjitha kushtet, me ballkon. Kemi Dhoma per dy, tre dhe kater veta. Jemi larg gati 1km nga plazhi. Kemi parking te lire, lojra dhe shum hapisire per femije Ο Plazhi Spille είναι στο Facebook. Γραφτείτε στο Facebook για να συνδεθείτε με τον Plazhi Spille και άλλα άτομα που ίσως γνωρίζετε. Το Facebook δίνει..

SHTEPI PLAZHI NE SPILLE - TURIZEM - NjoftimeFalas

 1. Dhoma Plazhi je na Facebooku. Pridruži se Facebooku kako bi se povezao/la s Dhoma Plazhi i drugima koje možda poznaješ. Facebook daje ljudima mogućnost dijeljenja i čini svijet otvorenijim i povezanijim
 2. Ksamil Dhoma Plazhi është në Facebook. Bashkangjitu në Facebook për t'u lidhur me Ksamil Dhoma Plazhi dhe të tjerët që mund t'i njihni. Facebook fuqizon..
 3. Dhoma Plazhi Ne Ksamil. ५३ जनाले मन पराउनुभयो. होट
 4. MirLir.com: Apartment / Banesa në shitje në Sarandë - Kerkoni ose postoni tani Apartment / Banesa në Sarandë ! Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Mire. Lire
 5. Hoteli ndodhet në plazhin e Spillesë, Kavajë, në një zonë mjaft të bukur dhe në vijë të parë, 200 m larg bregut të detit dhe 14 km nga Autostrada D
 6. Разгледај места. Check out our new and improved places directory. Places allows you to see where your friends are and share your location in the real world. When yo
 7. Dhoma plazhi ne Borsh, 100 m. Dhoma plazhi ne Borsh, 100 m. Alban Telefono +355 (069) 612-4416. Similar Ads. Dhoma plazhi ne Himare!!, Bulevardi kryesore, Himare, 30 m; Apartamrnt, shetitorja wilson shengjin, 90 m; Ndjeni relaks gjate pushimeve tuaja!, Spille, 50 m.

Dhoma Plazhi Spille-Rreth greth - Home Faceboo

Vendosur ne mes te pyllit te pishave te Velipojes, vetem 2 minuta larg nga bregu i detit, japim me qera shtepi plazhi me oborr perpara. Shtepia ofron kushte komode per pushuesit. E perbere nga 2 dhoma gjumi dhe nje ambient i vecuar ndenje dhe gatimi, shtepia mirepret deri ne 5 pese persona te rritur. Cmimet (Per me pak se 15 nete cmimi rishikohet) Kompleksi Albatros Spille . Hotel Albatros ju mirepret ne ambientet e tij dhe kemi nxjere oferten Gusht 2020 ku dhoma kushton 2.500 leke nata vetem fjetje ku mund te akomodohen 2 te rritur + 2 femije ose 3 te rritur . Per ata qe duan te marrin dhe ushqimin ( mengjes,dreke,darke) kushton 1.500 leke personi ne dite pervec cmimit tr dhomes Jepen me qera dhoma plazhi ne Shkalle Borsh te rruga e plazhit,te mobiluara me te gjitha kushtet 20 meter nga deti.Disponojm hyrje 1+1per 4 persona dhe garzoniere per 2 persona.Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson.Per me teper telefononi ne nr tel 0695386338 ose ne WhatsApp ne 069612441 Dhoma pushimi dhe Garsonier ne Potam, Himare!! Ne nje zone te qete, jo shume larg bregdetit, me te gjitha kushtet e nevojshme per te ju siguruar pushime sa me te qeta dhe komode. Dhomat kane nje kapacitet prej 5 persona. Cmimi eshte 70mije leke. Garsonierat kane nje kapacitet prej 3 persona. Cmimi eshte 45mije leke. Per me shume informacion kontaktoni ne nr. 069864766 Shtepi plazhi. Shitet shtep plazhi tek mali i robit.Kompleksi mbas Hotel Ujvares kati (4) Shitet shtepia okazion esht e super mobiluar ne katin e 4 banim esht 3 dhoma guzhin sallon + dhe dy . Shitet shtepi private ne spille 5metra truall

Dhoma plazhi | Vlorë

Spille Kavaje - Prenotoni pushime tuaja ne hotelin e

Hotel Albatros - Spille Kavaje | Prenotoni pushime tuaja ne 51 Dhoma me te gjitha kushtet: pin. Jepet Shtepi Plazhi me Qera per Pushime te Shkembi Kavajes, Durres QERA DITORE DHE DHOMA PLAZHI - IMOBILIARE Hyrje Dhe Dhoma Plazhi Ne Sarande: pin. Hotel Albatros - Spille Kavaje. Dhoma Plazhi Tani - Dhoma Plazhi Tani, vetëm disa hapa nga bregu i detit, ofron për akomodimin tuaj, dhoma për tre deri në katër persona, për ti bërë pushimet tuaja magjepsëse. Ballkone private dhë të bollshme, me detin poshtë këmbëve tuaja dhe akses në larmishmëri aktivitetesh ngjitur me dhomat; market, bare, restorante dhe beach bare. Dhomat kanë gjithçka qe ju nevojitet. JEPET ME QIRA SUPER-RESORT BUZË DETIT NË SPILLE, KAVAJË.Hoteli ndodhet në plazhin e Spillesë, Kavajë, në një zonë mjaft të bukur dhe në vijë të parë, 200 m larg bregut të detit dhe 14 km nga Autostrada Durrës - Rrogozhinë. Ështe i ndertuar në një sipërfaqe trualli 2000 m2 dhe okupon 600 m2 të tij. [

Ekonomi: Plazhi në Spille, model suksesi - Top Channel

Dhoma Plazhi Harilla - Dhoma Harilla me vendodhje në Zvërnec ofron për ju dhoma familjare relaksuese,mes gjelbërimit dhe bukurisë së natyrës.Dhomat kanë një tipologji me krevat dopjo dhe një tek kryesisht për familje të vogla.Mund të shijoni pushimet mes qetësisë.Parking është I siguruar për të gjithë klientët si dhe dhomat janë të pajisura me ambjente gatime ,produkte. Dhoma Plazhi Odise - Dhoma Plazhi Odise me vendodhje në Dhërmi ofron dhoma me kushte majft komode për qëndrim.Dhomat janë të pajisura me tualete personale,TV,kondisoner,tavolina pune personale si dhe produkte higjenike.Çdo dhomë është me ballkone me pamje nga deti dhe hapësira të konsiderueshme.Dhomat nuk kanë ambjente kuzhine por ofrojnë resorant si dhe bar poshtë tyre.

Guesthouse DHOMA PLAZHI ne SPILLE PARAJSA, Spille, Albania

Dhoma Plazhi Irini - Dhoma Plazhi Irini gjendet në Dhërmi,disponon dhoma plazhi për familjarë me hapësira të konsiderueshme.Dhomat janë të pajisura me tualetet përkatës ,TV,mbulesa dhe produkte higjenike të domosdoshme.Dhomat janë me ambjente gatimi me enët e nevojshme.Çdo dhomë ka ballkonin ose verandën e vet ku ju jep mundësinë për të pushuar duke pirë diÇka të vogël. Spille; Qerret; Divjak banesa pushimi ne shengjin apartamente dhe bazen parkim te garantuar 24 piceri dhe bar per miqt dhe familjaret tuar wc per 7 persona 45 EURO OFERT PER PUSHUESIT PARKINGU 24 FRRI NR KONTAKTI 00355692549319 OSE MUNT TE FIZITONI FACEN TON dhoma plazhi ROYAL palace.

Dhoma Plazhi Spille-Rreth greth - Posts Faceboo

Toke per shitje ne vije te pare be plazhin e Spillese. Me siperfaqe 5000m2, me certifikate pronesie. Mundesi per cdo llloj biznesi. Per nje vizite ne prone dhe informacion tjeter na kontaktoni Plazhi Spille, model suksesi për t'u ndjekur nga të gjitha bashkitë Në një vijë bregdetare prej rreth 4 km, plazhi i Spillesë është transformuar këtë vit nga një hapësirë me ndërtime kaotike një plazh të sistemuar mirë, që nga infrastruktura e deri tek shërbimet që ofron për pushuesit Dhoma Plazhi Robert - Dhoma Plazhi Robert gjendet në Radhimë vetëm 1minutë larg detit shumë pranë tij.Ofrojmë dhe japim dhoma plazhi për familje me kapacitet pjesëtarësh.Çdo dhomë është e pajisur me Tv me mbulesa produkte higjenike si dhe larje rrobash në rast nevoje.Dhomat janë me ambjente gatimi me ballkone me pamje nga deti dhe mjaft të përshtatshëm për të pushuar. DHOMA PLAZHI PER SEZONIN VEROR! DISPONOJME 6 TE TILLA.JANE DHOMA 4+2 PERSONA.NDODHEN NE KATIN E DYTE,DHE JANE ME AJER TE KONDICIONUAR.HAPESIRAT JANE TE BOLLSHME,DHE ME KOMODE.KANE NJE GUZHINE,TUALET,BALLKON,TV LCD,FRIGO. Plazh Spille, jap me qera 1 apartament 52 m2; Spille; Apartament 60 m² (Shkembi Kavajes(golem). Zona/Rruga : Uji i Ftohte 150 m nga Plazhi i Ri Vlore Dhoma plazhi, me mundesi gatimi dhe banjo moderrne. 100m nga Plazhi i Ri. Me ballkone me pamje nga deti me perendimin e diellit mbi ishullin e Sazanit, parking te hapur. Energji uje 24 ore non stop. Rooms, self caterin and modern bathroom. 100m from the seaside

Browse Places. Check out our new and improved places directory. Places allows you to see where your friends are and share your location in the real world. When you use Places, yo Dhoma Plazhi Ana-Thoma - Dhoma Ana-Thoma me vendodhje në Zvërnec,fshatë ofron për ju dhoma me kushte shumë të mira.Kryesisht për familje dhomat janë të pajisura me ambjente të vogël gatimi për ushqim të shpejtë , ballkone me pamje nga deti.Plazhi në të cilin ju do të pushoni është me rërë me vlera tepër kurative për shëndetin.Parkingu është në dispozicionin tuaj pa.

Jepen me qera dhoma plazhi ne Borsh 25 meter larg detit. Disponojm dhoma per 2 persona dhe apartamente 1+1 per 4 persona. Dhomat jane te reja dhe te kompletuara me te gjitha kushtet: dritare me grila, kend gatimi, tv, kondisioner, wifi Pamje nga plazhi i Plazhi Spille me infrastruktur te re ne Turizem. Mire se te vini per te kaluar Pushimet Verore!Hotel Harmonia,Hotel Basha, Bleta Resort⭐ ⭐ ⭐ ⭐ 06/12/201

Per te gjithë ata që më korkojn - Dhoma Plazhi Spille

atHome.al eshte nje agjensi prestigjoze ne fushen imobiliare, me vendodhje ne Tirane dhe me agjente ne te gjithe Shqiperine. Hapat e pare te hedhura ne kete sektor jane bere ne vitin 2008 jashte Shqiperise, ne Itali dhe Çeki dhe prej vitit 2011 operojme edhe ne tregun vendas Shitet apartament 2+1 ne Laprake. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne rruge kryesore. Organizohet ne : Dy dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, koridor qe ben lidhjen me dhomat, dy banjo njera ne dhomen e gjumit, dhe nje ballkon. Certifikata prirte te dale se shpejti. Per nje vizite ne prone ju lutem [ Hotel Jaho me një pamje mahnitëse që e rrethon, ju ofron pushime të qeta në kushte komode në një nga plazhet më të bukur të bregdetit të Kavajës pranë pyllit të dendur me pisha të Spillesë. Ejani në ambjentet tona dhe do të kaloni momente të qeta, do të relaksoheni si edhe do të provoni ushqim të mirë. Cilesia maksimale dhe korrektesia janë ato që na karakterizojnë Dhoma me Qera Demiri - Dhoma me Qera Demiri ndodhet në zonën e plazhit Durrës. Tek ne do të gjeni parking Falas, Free WiFi, kuzhinë, banjo personale. Ndërtesa ofron dhe një kopësht ku mund të relaksoheni, dhe sherbime te mjaftueshme ushqimore. 5 dhoma jane me ajer te kondicionuar Dhoma Plazhi Leandro - Dhoma Plazhi Leandro gjendet në Radhimë vetëm 1minutë larg detit mbi rrugën kryesore Vlorë-Orikum .Ofrojmë dhe japim dhoma plazhi për familje me kapacitet pjesëtarësh.Çdo dhomë është e pajisur me Tv me mbulesa produkte higjenike si dhe larje rrobash në rast nevoje.Dhomat janë me ambjente gatimi me ballkone me pamje nga deti dhe mjaft të përshtatshëm.

Dhoma plazhi me qera ne Vlore!!DHOMA PLAZHI VLORE VILA - BOOK AND TRAVELDhoma Plazhi Ksamil - Inicio | FacebookDHOMA PLAZHI NE QEPARO (+355695331829 )Dhoma plazhi familjare - Posts | Facebook
 • Dialoghi in italiano per stranieri.
 • Tramonto frasi canzoni.
 • Dio conta le lacrime delle donne Talmud.
 • Livin on A prayer by bon jovi.
 • Irlanda serpenti.
 • Polo Jacob Cohen.
 • Laminato HPL vendita on line.
 • Jigoro Kano dan.
 • Majuro.
 • Disegno cuore.
 • Il check in online.
 • Cascata Parco degli Acquedotti.
 • Twitter widget.
 • Città a pianta radiale.
 • Palloni basket personalizzati.
 • Buonanotte Dio ci benedica.
 • Immagini di sali minerali.
 • Smooke Vasto.
 • Prigione di Abu.
 • Cotoletta ungherese.
 • Cosa fare per sposarsi.
 • Ludo regole ufficiali.
 • Nissan Micra 2016 dimensioni.
 • Palacavicchi apertura.
 • Quiche prosciutto crudo e formaggio.
 • Pastore catalano regalo.
 • Statuto dell'imprenditore commerciale.
 • ZTK significato.
 • Ballast elettronico per neon.
 • Voirfilms.link avis.
 • Arrosto ripieno al forno.
 • Clementine software data mining.
 • Taylor Schilling.
 • Attività da fare in città.
 • Zincoseb shampoo recensioni.
 • Ryan Phillippe Kai Knapp.
 • Big Mom bounty.
 • Degustazione vini Lago di Garda.
 • Olio di semi nel motore multijet.
 • PET.
 • Ferrara città d'arte.